טיול לפראג

חופשה בפראג

פראג נחשבת לאחד היעדים האהובים והרומנטיים ביותר באירופה ובעולם כולו

כשמדברים על ערים שמייצגות יותר מכל דבר אחר את אירופה הקלאסית והרומנטית, קשה לחשוב על עיר בולטת יותר מפראג. לא בכדי אחד הכינויים הנפוצים של פראג הוא "הלב של אירופה", כאשר זו עיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ראשון במעלה במרכז אירופה כולה, וכמובן שזוהי גם עיר הבירה של צ'כיה. המאה ה-20 הייתה מאה מלאת תהפוכות וטרגדיות בעיר הקלאסית הזאת, שידעה כיבוש נאצי וכיבוש סובייטי, ורק בתחילת שנות ה-90 זכתה לעדנה המחודשת שמגיעה לה – אך חרף הצרות האלה, פראג נשתמרה והשתבחה עם השנים, ובשנים האחרונות כבר ברור שזהו יעד שפשוט אסור לפספס כתיירים, במיוחד בחופשה זוגית.

טיול לפראג

איפה כדאי לכם לבקר כשאתם יוצאים לחופשה הזוגית שלכם בפראג?

קשה לסכם את כל האטרקציות שיש לפראג להציע בכמה שורות בודדות, אבל ננסה לסקור את הבולטות והאהובות ביותר מתוכן. רובע המצודה כולו בפראג מהווה אטרקציה בפני עצמו, כאשר מדובר במצודה העתיקה הגדולה ביותר בעולם כיום, והיא עמוסה במוזיאונים, ארמונות, גנים פתוחים ועוד. החלק המוכר ביותר של המצודה הוא קתדרלת סנט ויטוס עם מגדל השעון המפורסם – זהו גם החלק היחיד שהכניסה אליו היא בחינם. בעיר העתיקה של פראג ניתן למצוא את גשר קארל המפורסם והרומנטי – נקודה פופולארית במיוחד לזוגות בכל טווחי הגילאים ומרחבי העולם כולו, ובדרך כלל הוא וסביבתו גם עמוסים בדוכנים והופעות רחוב. מבחינת העיר החדשה יותר בפראג, כדאי להגיע למקומות כמו כיכר ואצלב והרובע היהודי – שניהם מרכזי בילוי ותרבות שוקקים בפראג החדשה, עם בתי קפה, מסעדות, בארים וכל מה שמטיילים צעירים יכולים לחפש.

אין זמן טוב יותר מעכשיו לנסוע לאחד הערים היפות ביותר באירופה הקלאסית

פראג היא עיר שלכל עונה יש את הקסם שלה בה, ובין אם מדובר בחורף המושלג ובין אם בקיץ החמים עם הימים הארוכים שבו (בקיץ מחשיך בפראג בסביבות תשע בערב), חופשה בפראג היא תמיד מומלצת והיא תמיד פתרון אידאלי לחופשה לזוגות בכל הגילאים. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא למצוא חבילת נופש שתשלים את החופשה שלכם.

אהבתם? חושבים שהיעד מתאים לכם? במנוע חיפוש החופשות שלנו תוכלו למצוא חופשה חלומית במחיר חלומי