טיול לברלין

חופשה בברלין

ברלין היא עיר הבירה של גרמניה, ומוקד תיירותי מרכזי ובין לאומי

עד לפני לא הרבה שנים, היה קשה לחשוב על ברלין המפולגת והמשוסעת כעל מוקד תיירותי מרכזי. אחד הערים המרכזיות והגדולות באירופה ועיר הבירה של גרמניה, ברלין ידעה מלחמות וטרגדיות רבות והייתה מחולקת בין מזרח ומערב גרמניה עד סוף שנות השמונים – אז אוחדה גרמניה וברלין במרכזה, ותוך לא הרבה שנים הפכה למוקד נאור, מרכזי ופופולארי במיוחד עבור צעירים מכל העולם, ועבור ישראלים על אחת כמה וכמה. אם גם אתם רוצים לחוות את העיר המיוחדת כל כך, הרבה יגידו שבשביל להכיר אותה באמת צריך לגור בה – אבל ישנן גם אפשרויות של חופשות ושל חבילות נופש בברלין שכדאי להכיר.

חופשה בברלין

מתי כדאי לטוס לברלין, ומה כדאי לראות כשאתם מגיעים לעיר?

מבחינת תקופה בשנה, התקופה האידאלית לנסוע בה לברלין היא תחילת הקיץ – כשהימים ארוכים (מחשיך בסביבות תשע), למרות שעוד ישנם גשמים מעטים הימים נעימים למדי, והאטרקציות השונות פתוחות וזמינות עבור מגוון התיירים המגיעים לעיר. היעדים המרכזיים בעיר הם מגוונים למדי, ואפשר למצוא בה יעדים שמתאימים לכל אחד – האיסט סייד גאלרי עמוסת הגרפיטי על שרידיה של חומת ברלין, מוזיאון הפרגמון המרשים ואי המוזיאונים כולו, שכונת קרויצברג הצעירה והמעניינת עם מגוון הברים, בתי הקפה והמסעדות שבה, וכמובן שגם סיורים שונים בעיר, שחלקם מתקיימים גם בשפה העברית, שלוקחים את המטיילים בין האומנות, ההיסטוריה, התרבות האלטרנטיבית וכל מה שיש לברלין להציע. כך, מדובר בעיר שמתאימה לחובבי היסטוריה, לשוחרי תרבות, לצעירים שמחפשים בילויים ולמעשה לכל אחד ואחת מאתנו.

לכל אורך השנה יש אפשרויות רבות של חופשות וחבילות נופש בברלין

ישנן לא מעט אפשרויות זמינות בכל מה שנוגע לחבילות נופש בברלין, לתכנון החופשה המושלמת בה. כשבוחרים מלון כדאי קודם כל להחליט בין מערב העיר למזרח, ומדובר באזורים בעלי אופי שונה בתכלית – המערב הוא מודרני, שופע חנויות מותגים ויוקרתי יותר, ואילו המזרח הוא צעיר יותר, בעל אתרים תיירותיים רבים יותר ובעל תחבורה ציבורית נוחה יותר. בכל מקרה, בחרו במלון איכותי וידידותי, בקרבה לאטרקציות רלוונטיות.

אהבתם? חושבים שהיעד מתאים לכם? במנוע חיפוש החופשות שלנו תוכלו למצוא חופשה חלומית במחיר חלומי