חופשה בתאילנד

חבילות נופש בתאילנד

אין הרבה מדינות בעולם עם יותר ישראלים בכל רגע נתון מתאילנד

להגיד שבתאילנד יש בכל רגע נתון יותר ישראלים מבכל מקום אחר בעולם למעט ישראל וארצות הברית, זו כלל לא טענה מופרכת. תאילנד הפכה ליעד התיירותי המרכזי, בה"א הידיעה, עבור ישראלים בטווחי גילאים מגוונים למדי – החל בצעירים אחרי צבא שרוצים לטייל בסביבה צעירה, חסרת דאגות ושופעת מסיבות, דרך מבוגרים שמעוניינים לראות עולם ונופים, ועד הרפתקנים שמחפשים סביבה טבעית ומאתגרת לטייל בה, לצלול או להתמודד עם איתני הטבע. תאילנד מציעה אופציות איכותיות שיכולות לקרוץ לכל אחד ואחד מאתנו, ולכן צריך להכיר את האפשרויות השונות בה היטב בכדי להבין כיצד לבחור בצורה הנכונה ביותר חבילות נופש בתאילנד, וכיצד לתכנן את החופשה שלכם בתאילנד בצורה הטובה ביותר.

חבילות נופש בתאילנד

 

על האזורים המרכזיים בתאילנד, והאופציות התיירותיות בכל אחד מהם

אחד האזורים המרכזיים בתאילנד מבחינה תיירותית ובאופן כללי הוא כמובן עיר הבירה בנגקוק – עיר בירה אסייתית עמוסה והומה, עם מקדשים, סביבה עירונית שוקקת ומעניינת ואופציות תיירותיות בהתאם. מנגד, ישנן גם אפשרויות שונות בתכלית – צעירים שמעוניינים במסיבות הפול מון המפורסמות, מחפשים אפשרויות של חופשה בקופנגן וחבילות נופש עם גישה נוחה לאזור זה. קופנגן עצמה נמצאת בקרבת קוסומוי – עיר החופים הלבנים, עם מטעי הקוקוס הגדולים בעולם, חופים ארוכים ולבנים בהם כל אחד יכול למצוא מקום להתבודד, אפשרויות אתגריות כמו קפיצות באנג'י, אומגה וצלילה, וגם אפשרויות תיירותיות רגועות יותר עם מלונות וכפרי נופש מושקעים. עוד אזור שכדאי להכיר הוא פוקט – אחד ממרכזי התיירות הגדולים בעולם, גם משום שיש בו מרכזי צלילה גדולים, וגם בגללי מרכזי הבילוי והמסיבות הרבים בו.

חופשה בתאילנד

בכל אזור בתאילנד תוכלו למצוא חבילת נופש איכותית שמתאימה בדיוק לכם

בין אם אתם מחפשים טיול אקזוטי ומאתגר, ובין אם אתם רוצים לחוות מסיבות פול מון על החוף בקופנגן – אתם יכולים למצוא חבילות נופש איכותיות שמתאימות לכל מטרה שכזו, כולל מלונות וכפרי נופש מתאימים, פתרונות תחבורה, וכל מה שנחוץ לכם בשביל החופשה החלומית שלכם בתאילנד הפופולארית כל כך.

אהבתם? חושבים שהיעד מתאים לכם? במנוע חיפוש החופשות שלנו תוכלו למצוא חופשה חלומית במחיר חלומי