חופשה ברומא

רומא היא אחת הערים העתיקות והחשובות ביותר בעולם כולו

רומא היא הרבה יותר מעוד עיר בירה אירופית. למרות שמדובר בעיר הבירה של איטליה, רומא היא הרבה יותר מזה משום שמדובר באחת הערים החשובות ביותר בעולם מבחינה היסטורית, כשהאימפריה הרומית ההיסטורית נבנתה כמובן בעיר המפורסמת הזאת, וגם כיום היא אחת הערים החשובות והמרכזיות בעולם, מקום מושבו של ראש הכנסייה הקתולית האפיפיור, מבנים גדולים ומפורסמים שתיירים מרחבי העולם מגיעים לראות מדי יום ביומו, מסעדות איטלקיות מדהימות ומפורסמות למכביר, ועוד לא מעט אטרקציות שמציעות לכם חופשה ברמה הגבוהה ביותר.

רומא מציעה לכם חופשה עירונית ברמה הגבוהה ביותר – ונכיר מה שיש לה להציע

ברומא נמצא אחד המבנים ההיסטוריים המפורסמים בעולם כולו, כאשר אנחנו מדברים כמובן על הקולוסיאום, או ליתר דיוק מה שנשאר ממה שהיה האמפיתאטרון ההיסטורי של האימפריה הרומית, שמהווה כיום את אחד האתרים המתויירים ביותר בעולם כולו. ישנם עוד מבנים היסטוריים שכדאי לכם לבדוק ולהכיר – הפנתיאון, גבעת הפלאטין, הפורום ועוד. כמובן שביקור ברומא לא יכול לפסוח גם על קריית הותיקן – מדינה עצמאית בראשות האפיפיור שמהווה את מרכז הכנסייה הקתולית. בתוכה כדאי לוותר בגני הוותיקן המרהיבים, בבזיליקת סן פטרוס וכיכר סן פטרוס המפורסמים, וכמובן שגם בקפלה הסיסטנית עם ציור התקרה המפורסם של האמן הנודע מיכאלאנג'לו. מבחינת מוזיאונים, כדאי להגיע למוזיאון קפיטוליני שמהווה את אוסף היצירות העתיק ביותר באירופה, המוזיאון היהודי המרשים, המוזיאון הלאומי של רומא ועוד. ישנם עוד אתרים מתויירים רבים ברומא, החל בפיאצה נבונה – הכיכר היפה והמפורסמת בעיר, דרך המדרגות הספרדיות המפורסמות המחברות בין פיאצה די ספניה לפיאצה טריניטה דה מונטי, ועד מזרקת טרווי של האדריכל הנודע סלווי.

רומא

כשאתם מתכננים חופשה ברומא, יש לא מעט דברים שפשוט אסור לכם לפספס

כמו שאתם בוודאי מבינים, בפסקה קצרה סקרנו בפניכם כמה וכמה ימים מלאים של אטרקציות שבהן כדאי וצריך לבקר ברומא, ומה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט לתכנן את החופשה החלומית שלכם – שיכולה להתאים למשפחות, לזוגות צעירים, למטיילים ולשוחרי תרבות גם יחד.

אהבתם? חושבים שהיעד מתאים לכם? במנוע חיפוש החופשות שלנו תוכלו למצוא חופשה חלומית במחיר חלומי