חופשה בברצלונה

נופש בברצלונה

אין הרבה ערים מפורסמות ואהובות כמו ברצלונה בעולם כולו

ברצלונה היא אחת הערים הידועות ביותר בעולם כולו – אפשר לייחס זאת למרכזיות שלה והייחודיות שלה כעיר יפה במיוחד ותיירותית ביותר, ואפשר לייחס זאת גם לקבוצת הכדורגל המפורסמת, שהיא אחת האהודות והמוכרות ביותר בעולם כולו. בכל מקרה, עבור ישראלים במיוחד (ולא רק עבורם), ברצלונה היא מוקד תיירותי מרכזי שפשוט אסור לפספס – והאטרקציות התיירותיות הרבות הופכות את החופשה בברצלונה לחופשה שמצד אחד קל מאוד לתכנן, ומצד שני צריך לתכנן בצורה הטובה ביותר בכדי להבטיח את ההנאה המקסימלית ממנה.

חופשה בברצלונה

כמה מקומות שאסור לכם לפספס כשאתם מגיעים לברצלונה

ישנם לא מעט מוקדים שכדאי להכיר ושאסור לפספס כשמגיעים לברצלונה. המוכר ביותר בהם הוא ככל הנראה הקמפ נואו – אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם, הבית של קבוצת הכדורגל המפורסמת של ברצלונה, עם מוזיאון מפואר, סיורים מאורגנים שמעלים אותנו עד כר הדשא ממש, ואולי אפילו משחק בית של הקבוצה ההיסטורית. מעבר לכך, אסור גם לפספס את שדרות הראמבלה – השדרות המרכזיות של העיר, עמוסות חנויות מותגים ומוקדי תיירות שונים, ויפות מאוד גם בפני עצמן. עבור חובבי הארכיטקטורה ברצלונה היא יהלום אמיתי, שכן חלקים גדולים של העיר תוכננו על ידי האדריכל המפורסם גאודי, כולל הכנסייה המפורסמת שהיא אחת מסמלי העיר – הסגראדה פמיליה. כדאי תמיד גם לעלות למון ז'ואי – הר היהודים – בו נמצא בית קברות יהודי עתיק ויפה, ממנו גם יש תצפית מרהיבה על חלק גדול מאוד מהעיר. מי שמעוניין לחוות גם טבע וטיולים אתגריים יותר יכול לנסוע מרחק לא גדול מהעיר ולהגיע להרי הפירנאים, בהם ניתן לחוות מסלולים מאתגרים, טיולי ג'יפים וספורט אתגרי.

מתי כדאי לכם להגיע לברצלונה, וכיצד תתכננו את החופשה המושלמת?

מבחינת תקופה בשנה, ברצלונה היא עיר נוחה למדי, ולמרות שהעונה הנעימה ביותר היא האביב, גם ימי החורף והקיץ הם בדרך כלל בעלי מזג אוויר מספיק נוח בכדי ליהנות מהחופשה. בכדי לתכנן את החופשה המושלמת כדאי לחפש אפשרויות אטרקטיביות של חבילות נופש בברצלונה, בכדי למצוא מלון איכותי במיקום טוב וקרוב לרכבת תחתית, ולהבטיח מיצוי של החופשה.

אהבתם? חושבים שהיעד מתאים לכם? במנוע חיפוש החופשות שלנו תוכלו למצוא חופשה חלומית במחיר חלומי