חופשה באמסטרדם

מטיילים לאמסטרדם

מוקדי המשיכה של אמסטרדם הופכים אותה לבירת הצעירים של אירופה

אמסטרדם היא במידה רבה מאוד בירת הצעירים של אירופה כולה, ואולי אפילו של העולם כולו. זוהי לא הכרזה מופרזת, משום שאמסטרדם מוכיחה את עצמה מזה שנים רבות כמוקד משיכה מרכזי ביותר, שצעירים רבים מוצאים בו לא רק הנאה זמנית אלא אפילו בית לאורך זמן. העיר הידידותית, המאופיינת בתחבורה נוחה, באנשים האדיבים, וכמובן שגם בסמים הקלים החוקיים בה – היא עיר אטרקטיבית ביותר לא רק עבור צעירים אלא גם עבור מבוגרים, ואם אתם רוצים לתכנן חופשה באמסטרדם, אתם צריכים לדעת מהם הדברים שאסור לכם לפספס.

חופשה באמסטרדם

אתרים מרכזיים שכדאי להכיר באמסטרדם – ודברים קטנים שאסור לפספס

ראשית, חשוב להבין שאמסטרדם היא לא עיר שאליה מגיעים רק או אפילו בעיקר בזכות האטרקציות המרכזיות שבה, אלא בעיקר בגלל האווירה הכללית בה, המקומות הקטנים והידידותיים לתיירים ולצעירים – וכך גם בילוי שכולל מסעדות מזון מהיר וקופי שופס יכול להיות חלומי עבורכם. עם זאת, עדיין ישנם אתרים כדאי לראות ולהכיר – כיהודים, ביקור בבית אנה פרנק הוא תמיד חוויה עוצמתית. מוזיאון השעווה מדאם טוסו הוא מוכר ביותר ויש דומים לו בעולם כולו, אך באמסטרדם נמצאת הדוגמה המקורית והמרהיבה ביותר לרוב הדעות. מוזיאון ריפלי'ס החדש מוכיח את עצמו כמעניין וחוויתי גם עבור צעירים וילדים. פארק השעשועים האפטלינג, מרחק נסיעה קצרה מאמסטרדם, גם הוא חוויה שאסור לפספס. מעבר לכך, כאמור, כדאי מאוד לחוות את אוכל הרחוב המדהים באמסטרדם ובעיקר את הצ'יפס שמהווה את מנת הדגל בעיר, וכמובן שאסור לפספס גם את הקופי שופס – שכן תרבות הסמים הקלים היא תרבות שגם אם לא מתנסים בה כדאי לחוות אותה.

חופשה באמסטרדם יכולה להיות מתוכננת היטב, והיא גם יכולה להיות ספונטנית

החופשה שלכם באמסטרדם לא חייבת להיות מתוכננת לפרטי פרטים, אבל בהחלט כדאי לכם למצוא חבילת נופש לכל הפחות עבור המלון וארוחת הבוקר שלכם – לאחר מכן, תוכלו להסתובב בספונטניות בין הרחובות של העיר המיוחדת, ולחוות אותה במלוא עוצמתה.

אהבתם? חושבים שהיעד מתאים לכם? במנוע חיפוש החופשות שלנו תוכלו למצוא חופשה חלומית במחיר חלומי